Názorovka- Vánoční

13. prosince 2015 v 11:12 | Andyy5 |  Vánoční edice

Ahój,
dnes je 3. advent a je tu konečně další článek. Prodnešek jsem si přichystala názorovku. Dříve jsem říkala, že budou názorovky pravidelné ale nebudou, jen při nějaké významější události. Teď kromě týhle mám ještě jednu vymyšlenou a ta vyjde někdy po Vánocích. Někdo hodně psal v komentářích u minulých názorovek, že mám k holkám psát i věk, zájmy atd. že je to jinak k ničemu. Není to k ničemu!! Názorovky píšu proto, abyste se dozvěděli jak určité věci dělají i ostatní lidé a abyste se z toho třeba i něco nového dozvěděli. Také je to i pro mě abych se něco dozvěděla a poučila se když mi vaše vlastní názory napíšete do komentářů.
Teď už tedy konečně k té názorovce!!
______________________________________________________________________________
Jak probíhá tvůj Štědrý den?
Pomáháš vařit rodičům, díváš se na pohádky a nebo raději prostíráš stůl?
Věříš na Ježíška a píšeš mu dopis?
Splní se ti vždy to co si přeješ?

JANČA: Rodičům pomáhám, koukám na pohádky ale někdy také prostírám stůl, zvládám všechno. Na Ježíška nevěřím ale mamka mě donutila abych mu napsala jinak bych nic nedostala...Většinou se mi alespoň část věcí splní.

TERKA: 1.) Vstanu, nasnídám se, celý den se tak koukám na telku, navečír se jdeme celá rodina projít a kolem sedmé jdeme všichni jíst a pak rozbalovat dárky.
2.) Ne, nepomáhám u nás vaří taťka.
3.) Na pohádky se dívám a stůl prostírám.
4.) Na Ježíška nevěřím, ale někdy mi to chybí. Jako být malá a věřit, bylo by to takový vzrušující.
5.) Mám takový nereálný přání a to se mi nesplní nikdy takže ne :-D

JÁ: Skoro celý den koukám na pohádky a na Vánoční videa. Většinou si k odpoledni napustím vanu a tak mi to zase rychleji uteče. Nevařím, ale strašně ráda prostírám stůl a vymýšlím různé dekorace na něm. Na Ježíška nevěřím ale kvůli mému mladšímu bratrovi to musím dělat a psát i dopis. Mě to ale baví, dodává to dobrou Vánoční atmosféru. Mám to nějak jako Terka nereálné přání se mi nesplní, ale když beru prostě nějaké věci tak to někdy jo.

EVČA: Den probíhá spíš tak, že se vzbudím fakt pozdě a jinak se spíš snažím zabavit, aby mi ten den rychle utekl. Držíme vždy zlatý půst (Chceme vidět papírové prasátko od mamky :-D). Nic z toho co se píše nedělám teda pokud se za pohádku nepovažují seriály pro "mládež" :-D. Na Ježíška nevěřím a dopisy nepíšu, protože Ježíšek to nesplní. Pokud teda nemám jedno přání, což tenhle rok mám.

Doufám, že se vám tato názorovka líbila....ahoj

ANDYY
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama