Prosinec 2015

Co jsem dostala k Vánocům

29. prosince 2015 v 9:51 | Andyy5 |  Vánoční edice
Ahoj,
vítám vás u posledního článku z Vánoční edice a tento článek bude popsání toho co jsem dostala k Vánocům. Tento článek nepíšu z toho důvodu že bych se chtěla nějak vychloubat ale proto, že jste si o to psali a chtěla jsem tento článek vydat také proto aby jste to mohli porovnat s tím článkem co jsem si přála k Vánocům. Zjistíte tak co jsem si přála a co se mi nakonec splnilo :-)
__________________________________________________________________________________


Doma jsem dostala tyto tři věci. Jako první je notebook a to je věc kterou jsem si přála ze všech nejvíce. Mám značku ASUS a jsem za něj strašně moc ráda. Poté je tu mazání na pusu s Vánoční příchutí a jako poslední tu je zrcátko s hřebenem a to se mi určitě bude hodit na tělocvik. Jsem moc ráda že jsem dostala tyto věci a moc tímto rodičům děkuji.

U první tety jsem dostala knihu sněží, sněží.... od Johna Greena, Mauren Johnsnové a Lauren Myracleové. No a potom rukavice který jsou určeny přesně na dotykový displej. Jsou teda černé.

U první babičky jsem dostala věšák (němý sluha). Ten se mi určité hodí, protože vždy válím oblečení všude a teď ho mám aspoň kam dávat. Už teď je kompletně obloženej :-D

No a u druhý babičky jsem dostala stojan na noty....no jako hodí se mi protože na flétnu hraju už šest let a nebyla jsem si za tu dobu ten stojan koupit :-D. Je i modrej a tak se mi hodně hodí do pokoje. Poté jsem dostala knížku Tereza. Tuto knížku jsem nikde neviděla ani jsem si jí nijak nepřála ale když jsem si přečetla pár stránek hodně mě zaujala.

Od další tety jsem dostala 3D puzzle Eiffelovy věže. Je to noční edice a dokonce i svítí. Buď barevně nebo prostě normálně.Už jsem jí postavila a je celkem dost vysoká.

No a nakonec je tu poslední teta :-D. Od ní jsem dostala (1. obrázek) tři věci řekla bych od stejné značky, protože na sobě mají stejné motivy a je to taková velká taška. Vejde se do ní hodně věcí a tak myslím že by byla dobrá i do aquapaku na ručníky :-D. Pak je tam takový malý penál a trhací bloček. (2. obrázek). Tady je nárdelník a náušnice kopretiny, office něco na počítač atd. A knížka Děsná dvojka kterou jsem ještě nezačala číst ale myslím že bude pěkná.

Doufám že se vám tento článek líbil a byla bych ráda kdybyste mi i vy napsali do komentářů co jste dostali :-)
ANDYY

Názorovka- Vánoční

13. prosince 2015 v 11:12 | Andyy5 |  Vánoční edice

Ahój,
dnes je 3. advent a je tu konečně další článek. Prodnešek jsem si přichystala názorovku. Dříve jsem říkala, že budou názorovky pravidelné ale nebudou, jen při nějaké významější události. Teď kromě týhle mám ještě jednu vymyšlenou a ta vyjde někdy po Vánocích. Někdo hodně psal v komentářích u minulých názorovek, že mám k holkám psát i věk, zájmy atd. že je to jinak k ničemu. Není to k ničemu!! Názorovky píšu proto, abyste se dozvěděli jak určité věci dělají i ostatní lidé a abyste se z toho třeba i něco nového dozvěděli. Také je to i pro mě abych se něco dozvěděla a poučila se když mi vaše vlastní názory napíšete do komentářů.
Teď už tedy konečně k té názorovce!!
______________________________________________________________________________
Jak probíhá tvůj Štědrý den?
Pomáháš vařit rodičům, díváš se na pohádky a nebo raději prostíráš stůl?
Věříš na Ježíška a píšeš mu dopis?
Splní se ti vždy to co si přeješ?

JANČA: Rodičům pomáhám, koukám na pohádky ale někdy také prostírám stůl, zvládám všechno. Na Ježíška nevěřím ale mamka mě donutila abych mu napsala jinak bych nic nedostala...Většinou se mi alespoň část věcí splní.

TERKA: 1.) Vstanu, nasnídám se, celý den se tak koukám na telku, navečír se jdeme celá rodina projít a kolem sedmé jdeme všichni jíst a pak rozbalovat dárky.
2.) Ne, nepomáhám u nás vaří taťka.
3.) Na pohádky se dívám a stůl prostírám.
4.) Na Ježíška nevěřím, ale někdy mi to chybí. Jako být malá a věřit, bylo by to takový vzrušující.
5.) Mám takový nereálný přání a to se mi nesplní nikdy takže ne :-D

JÁ: Skoro celý den koukám na pohádky a na Vánoční videa. Většinou si k odpoledni napustím vanu a tak mi to zase rychleji uteče. Nevařím, ale strašně ráda prostírám stůl a vymýšlím různé dekorace na něm. Na Ježíška nevěřím ale kvůli mému mladšímu bratrovi to musím dělat a psát i dopis. Mě to ale baví, dodává to dobrou Vánoční atmosféru. Mám to nějak jako Terka nereálné přání se mi nesplní, ale když beru prostě nějaké věci tak to někdy jo.

EVČA: Den probíhá spíš tak, že se vzbudím fakt pozdě a jinak se spíš snažím zabavit, aby mi ten den rychle utekl. Držíme vždy zlatý půst (Chceme vidět papírové prasátko od mamky :-D). Nic z toho co se píše nedělám teda pokud se za pohádku nepovažují seriály pro "mládež" :-D. Na Ježíška nevěřím a dopisy nepíšu, protože Ježíšek to nesplní. Pokud teda nemám jedno přání, což tenhle rok mám.

Doufám, že se vám tato názorovka líbila....ahoj

ANDYY

Co si přeji k Vánocům

2. prosince 2015 v 20:05 | Andyy5 |  Vánoční edice
Ahooj,
je tu nový článek a tento článek bude takový můj internetový dopis pro "Ježíška" (k Vánocům) :-D. Jenom chci říct, že fotky jsou takové obecné, protože když si něco přeju tak nemám vybrané i určité značky atd. obecně to řeknu a výběr nechám na rodičích. Takže to co bude přesně na fotkách "nechci" tak doslova. Po Vánocích bude i článek co jsem dostala k Vánocům a tak to budete moct porovnat :-)

Jako první věc je notebook. Tuto věc si přeju nejvíce. Je mi jedno jaká to bude značka ale myslím že buď Lenovo, hp, Asus a nebo Acer. Nechám to ale na rodičích...teda jestli ho vůbec dostanu :-D

Poté přichází na řadu externí nabiječka. Na obrázku je růžová a já bych růžovou asi nechtěla ale jak už jsem říkala tak to je jenom příkladová fotka. Externí nabiječku bych chtěla nějakou takhle menší aby se mi vešla do kapsy a také bych na ní chtěla takovýhle poutko aby jsem si jí mohla dát třeba na klíče. Chtěla bych externí nabiječku power bank :-)
Pak bych si přála CD od Bena Cristovaa. Na tomto CD jsou skoro všechny jeho songy a tak bych si pořád nemusela vyhledávat písničky na YouTube. Jen jako kdybych dostala ten notebook, tak bych to asi poslouchala z něho :-D Z toho vyplívá že když dostanu CD musím dostat i notebook :-D protože si to nebudu jinak mít kde přehrávat :-D :-D
Pak tu je zase něco k čemu potřebuji ten notebook a je to hra the sims 4. Má jí kamarádka a já to u ní neustále hraju. Tato hra mě strašně baví a tak bych jí taky chtěla.

No a tady jsou knihy. Jako první je to kniha Sněží, sněží od Johna Greena a ještě dalších dvou spisovatelů kteří vytvořili tři různé příběhy (Vánoční) a dali je do této knihy. Strasně ráda bych si jí přečetla. no a jako druhý tady mám destrukční deník. Nikdy jsem nevěděla co to je a když jsem se to dozvěděla úplně mě to okouzlilo. Je to něco co se může ničit a to já mám ráda :-D
Nedávno jsem objevila tyto úžasné hodinky. Tyto hodinky mají mnoho barev a každá něčemu napomáhá. Třeba když si koupíte modré hodinky, pomůžete životnímu prostředí...když si koupíte černé hodinky, pomůžete lidem co mají rakovinu. Mě se líbí tyto bílé a timi pomůžete proti hladu. Hodinky jsou dalo by se říct dotykové a vůbec nesvítí, až když na ně kliknete ukáže se vám čas. Koupí tichto hodinek vlastně uděláte radost sobě a máte ještě dobrý pocit z toho, že jste něčemu pomohli.

No a potom třeba nějaká drogerie, oblečení to by se taky hodilo :-D ale to už vůbec nemám představu co zrovna potřebuji tak sem nedávám žádnou fotku. Jestli si tohle rodiče čtou tak doufám, že mi něco z toho splní :-D

No a co si přejete vy? Doufám, že se vám tento článek líbil no a ahoj
ANDYY