Moje prázdniny

8. listopadu 2015 v 9:26 | Andyy5 |  Mé zamyšlení
Ahóój,
vítám vás zase po dlouhé době u dalšího článku. Jelikož nebyl o prázdninách čas, nevycházeli žádné články a tak jsem se rozhodla, že napíšu článnek ve kterém tak stručnš shrnu co jsem dělala o prázdninách.
________________________________________________________________________________
Hned na začátku prázdnin u nás byla pouť. Byla od 3.-5. července. Já jsem bohužel byla na pouti jen 3. a 4., protože 5. jsem odjížděla na tábor. Jela jsem na Bílou skálu a byla jsem tam 2 týdny. Jela tam se mnou Terka a ještě její sestřenice. Byli jsme na 1. běhu co byl Sherlock Holmes. Hodně jsme si to tam užili a příští rok pojedeme rozhodně znovu. 15. července jsem měla i narozeniny na táboře, kde mi udělali takovou menší oslavu. Hned jak jsem přijela domů, byla tam pro mě přichystaná oslava. Od rodičů jsem dostala Waveboard, který jsem zmiňovala už v předchozích článcích a potom spoustu krásných dárků.
Fotky z tábory :-)

Vlastně celé léto bydlíme na chatě, kde máme i bazém, trampolínu a prostě jsme tam na venkově. Skoro celé prázdniny tam s námi bydlí i můj bratranec a babička. Potom je plno dnů kdy třeba jezdíme na kolech, děláme si pikniky, spíme ve stanech a na trampolíně a také trávím hodně času s Terkou a Jančou. Obvykle v létě přijíždí i moje teta se kterou batikujeme, malujeme trička. Používíme mnoho technik a obvykle se k nám připojí všichni, kteří tam jsou s námi.Pak to byli zase ty normální dny v bazénu, až jsme někdy v půlce srpna odjeli já, brácha, mamka a taťka na dovolenou.


Jeli jsme do Sloupu...větší blízký město je Brno a Blansko. Jeli jsme tam jako každý rok s karavanem a ubytovali jsme se v kempu. Chodili jsme se tam koupat, na jídlo jsme chodili do restaurací a užívali jsme si to tam. Jezdili jsme také na výlety co jsme měli naplánované jako třeba do dinoparku, zoo, aquaparku, na macochu a do ostatních jeskyní v Moravském krasu.

Fotky z dovolené

Potom jsem samozřejmě jezdila k babičkám, k tetám a k ostatním příbuzným. No a pak jsem se ani nenadála a prázdniny končili takže jsme nakupovali samé věci do školy. A pak......1. září a zase ta škola.....:'(

Doufám že se vám článek líbyl..
ANDYY
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tetička Janička Tetička Janička | E-mail | 7. prosince 2015 v 15:16 | Reagovat

Já jsem teda čekala větší zpravodajství z tábora.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama