Listopad 2015

Vánoční typy na výzdobu pokoje

29. listopadu 2015 v 17:35 | Andyy5 |  Vánoční edice
Takže ahoj,
vítám vás zase u dalšího článku a toto je vlastně první článek, který je do Vánoční edice. Jelikož je dnes 1. advent a dělají se Vánoční výzdoby rozhodla jsem se, že vám s tou výzdobou trochu pomůžu. Připravila jsem si pro vás pár dekorací na které nebudete "povětšinou" potřebovat skoro nic :-)

1.) Jako první tu mám tabulku na odpočítávání dnů do Vánoc.

Budete potřebovat: karton, temperové barvy, fixy, křídu a nalepovací tabuli (je to vlastně normální tabule na kterou se píše křídama ale dá se nalepit třeba na skřín, prostě není tvrdá a většinou jí prodávají v ruličce.)

POSTUP: Vyměříme si karton na 23x26 cm a vystřihneme. Poté si karton nabarvíme temperovými barvami (Vánočními odstíny) já jsem zvolila bílo červené proužky. Ze samolepící tabule si vyměříme 15x13 cm a znovu vystřihneme. Tabuli si nalepíme doprostřed našeho pomalovaného kartonu. Poté už si to okolo jenom ozdobíte ať už stromečkama, sněhulákama a nebo hvězdičkama, je to na vás. Můžete si do rohů napsat mery christmas a nebo třeba veselé Vánoce. Každý den vždy na tabuli přepíšeme kolik zbývá ještě dní do Vánoc.

2.) Pak tu je typ pro ty, kteří mají v pokoji nějakou magnetickou nebo korkovou tabuli. Já mám obě a tak jsem si na magnetickou nakreslila různé Vánoční a zimní motivy a na korkovou jsem si k mým upozorněním vystříhala zase něco okolo Vánoc. Vypadá to strašně hezky a je z toho poznat že už jsou konečně Vánoce.

3.) Světýlek není nikdy dost a dodá příjemnou Vánoční atmosféru i to, když si je někam zavěsíte a po večerech pustíte. Já mám teda santy a mám je okolo zrcadla a té tabulky na odpočítávání dnů

4.) Krásné a hlavně voňavé jsou také svíčky. Já mívám na stole takové ty voňavé z ikei (nejlepší jsou ty které mají přesně vůni Vánoc :-D) a nebo takové ty postavičky (já mám sněhuláka) do kterých dáte čajovou svíčku a přes různé výřezy to krásně svítí. No a jako poslední k tim svíčkám: dávám si je také do svícnů a tento rok mám zrovna nádhernej svícen který mě naučila teta.

5.) Moje okna většinou zdobí různé řetězy, andílci na záclonách a takovým tim sněhem si tam stříkám obrázky.
(bohužel jsem toto ještě nedodělala tak nemám fotku ale můžete si to představit :-) )

Takhle nějak mám vyzdobený pokoj já a doufám, že jsem vám trochu pomohla. Teď vlastně až do konce prosince budou skoro všechna videa Vánoční tak se máte na co těšit.
No a to je všechno já se s váma loučím

ANDYY

Haul #1

20. listopadu 2015 v 20:50 | Andyy5 |  Recenze
Ahooj,
vítám vás u tohoto článku a tento článek bude haul. Je to trošku neobvyklé, protože takovýhle článek tu ještě nikdy nebyl. Mám 6 věcí, které jsem si koupila a chtěla bych vám je ukázat a podělit se o první zkušenosti, které s těmito věcmi mám. Třeba si je někdo z vás potom taky koupí.

Ještě tu mám jednu věc a je to vak na záda, který jsem si sice nekoupila, ale vyrobila jsem si ho a i sama rozvrhla motiv a vystříhala šablony a tak jsem vám ho chtěla ukázat.

Poté mi přišel tento balíček a je z alzy. Čekala jsem na něj hodně dlouho a myslím, že se to i vyplatilo. V tomto obchodě mají snad všechno a tak se až divím, že jsem si koupila jenom toto.

Teď už se tedy přesuneme k těm věcem vevnitř. To největší jak je asi poznat j tělové mléko a nejlepší na tom je, že má vůni melounu. Má 200ml a má narůžovělou barvu. Opravdu voní po melounu a jelikož m,ám meloun ráda, je to super. Stálo 99 kč a je od Dermacolu. https://www.alza.cz/trendy/dermacol-aroma-ritual-body-lotion-fresh-watermelon-200-ml-d2644500.htm?o=2

Poté v tom byl pudr na vlasy. Normální barva na vlasy akorát se dá smívat. Já mám teda modrou barvu. Stál 89 kč a je také od Dermacolu. https://www.alza.cz/trendy/dermacol-neon-hair-powder-no-5-blue-2-2-g-d2923341.htm?o=1

No a jako poslední tam byl eos. Na ten jsem se těšila asi nejvíce. Vzala jsem si modrej a je to ten s příchutí borůvky a ovoce acai. Stál 124 kč.

Pak tu mám kozačky. Stáli nějak 300 kč, protože byli ve slevě a myslím že ještě jsou. Jsou pěkně vyteplený a mají vepředu na ozdobu šněrování což se mi strašně líbí. Jinak po stranách mají také zip.

No a jako poslední věc tu je čepice. Stála taky nějak 200-300 kč. Byla tam ještě jedna barva ale ta se mi nelíbyla tolik jako ta co mám. Má na sobě obličej medvídka a dokonce má i uši a to je na tom to nejlepší. http://modnihity.eu/damska-zimni-cepice-panda-grafitova

Moje nejoblíbenější knihy

13. listopadu 2015 v 19:07 | Andyy5 |  Mé zájmy
Ahojky,
vítám vás zase u dalšího článku a tento článek bude o pár mých knihách, které mám nebo jsem měla ráda. Mám tu 6 a více knih, které vám doporučuji si přečíst.
__________________________________________________________
Jako první je Cukrová vata. Moc se mi líbí a četla jsem jí už mnohokrát. Moc se mi líbí všechny knížky od Jacqueline Wilsonové, ale tahle byla nejlepší. Jelikož se mi tak líbyla....četla jsem skoro pořád a přečetla jsem jí za dva dny :-D

________________________________________________________

Poté tu mám dvě chaloupky na vršku. Ani nevím jaká se mi líbí více. Sice je to pro menší děti, ale mě se strašně líbí zpracování této knihy a hlavně to, že je každý příběh zpracovaný do určitého měsíce. Když jsem přečetla první díl, musela jsem mít i druhý a dostala jsem ho minulé Vánoce. Tyto knížky se zpracovaly i do pohádek, na které strašně ráda koukám :-D

_____________________________________________________________

Následovně jsou tu dvě knížky Nelly a příšerky. Je to o Nelly, která chodí hlídat příšerky a strašně se mi líbí, jak autorka umí popsat ty příšerky a já si je vždy úplně představuji. Tyto dvě knížky jsem si brala i na tábor a strašně dobře se mi četli :-)

____________________________________________________________

Pak přichází knížka Harry Potter a Fénixův řád. Nevím proč ale tenhle díl se mi líbyl ze všech nejvíce. Bylo to nejzajímavější. Četla jsem ho 2 týdny, protože má skoro 800 stránek. Až jsem se divila, že jsem ho přečetla do konce, protože já každou tlustou knížku nikdy nedočtu do konce. Tadyta mě prostě hodně zaujala....no tak proto asi :-D

___________________________________________________________

Poté tu mám hodně dílů Aniček. Mám jich 7 (na obrázku 2 nejsou). Už je sice moc nečtu, ale mám už celkem velkou sbírku a tak je nechci vyhodit. Kdyby teď autorka vydala další díl...asi bych si ho koupila. Jako menší jsem to úplně žrala ale i teď to mám pořád ráda.

________________________________________________________

No a nakonec přichází to nejlepší a to je Hvězda. Je to tak na můj věk a je to ta nejlepší knížka kterou jsem kdy četla. Nečekala jsem to.....hodně mě tato kniha nadchla. Má to krásný obal, který mě hned zaujal a ten děj.....luxus :-D

_________________________________________________________
Doufám že jsem vám alespoň trochu poradila a že si nějakou z těchto knížek přečtete a dáte mi za pravdu, že jsou opravdu úžasné. Byla bych taky moc ráda kdybyste mi do komentářů napsali vaše nejoblíbenější knížky......abych si mohla také přečíst to, co neznám.
To bylo teda všechno a ahooj

ANDYY

Moje prázdniny

8. listopadu 2015 v 9:26 | Andyy5 |  Mé zamyšlení
Ahóój,
vítám vás zase po dlouhé době u dalšího článku. Jelikož nebyl o prázdninách čas, nevycházeli žádné články a tak jsem se rozhodla, že napíšu článnek ve kterém tak stručnš shrnu co jsem dělala o prázdninách.
________________________________________________________________________________
Hned na začátku prázdnin u nás byla pouť. Byla od 3.-5. července. Já jsem bohužel byla na pouti jen 3. a 4., protože 5. jsem odjížděla na tábor. Jela jsem na Bílou skálu a byla jsem tam 2 týdny. Jela tam se mnou Terka a ještě její sestřenice. Byli jsme na 1. běhu co byl Sherlock Holmes. Hodně jsme si to tam užili a příští rok pojedeme rozhodně znovu. 15. července jsem měla i narozeniny na táboře, kde mi udělali takovou menší oslavu. Hned jak jsem přijela domů, byla tam pro mě přichystaná oslava. Od rodičů jsem dostala Waveboard, který jsem zmiňovala už v předchozích článcích a potom spoustu krásných dárků.
Fotky z tábory :-)

Vlastně celé léto bydlíme na chatě, kde máme i bazém, trampolínu a prostě jsme tam na venkově. Skoro celé prázdniny tam s námi bydlí i můj bratranec a babička. Potom je plno dnů kdy třeba jezdíme na kolech, děláme si pikniky, spíme ve stanech a na trampolíně a také trávím hodně času s Terkou a Jančou. Obvykle v létě přijíždí i moje teta se kterou batikujeme, malujeme trička. Používíme mnoho technik a obvykle se k nám připojí všichni, kteří tam jsou s námi.Pak to byli zase ty normální dny v bazénu, až jsme někdy v půlce srpna odjeli já, brácha, mamka a taťka na dovolenou.


Jeli jsme do Sloupu...větší blízký město je Brno a Blansko. Jeli jsme tam jako každý rok s karavanem a ubytovali jsme se v kempu. Chodili jsme se tam koupat, na jídlo jsme chodili do restaurací a užívali jsme si to tam. Jezdili jsme také na výlety co jsme měli naplánované jako třeba do dinoparku, zoo, aquaparku, na macochu a do ostatních jeskyní v Moravském krasu.

Fotky z dovolené

Potom jsem samozřejmě jezdila k babičkám, k tetám a k ostatním příbuzným. No a pak jsem se ani nenadála a prázdniny končili takže jsme nakupovali samé věci do školy. A pak......1. září a zase ta škola.....:'(

Doufám že se vám článek líbyl..
ANDYY