Květen 2015

Můj den- víkendový a všední

17. května 2015 v 21:08 | Andyy5 |  Mé zájmy
Vítám vás po dlouhé době u dalšího článku. Dost dlouho jsem přemýšlela o tom, co napsat a pak jsem vymyslela , že popíšu mé dny. Popíšu jeden víkendový den a jeden všední den.
___________________________________________________________________

Všední den: Ve všední den jdu samozřejmě do školy. Připravím si vše a jdu ke školce, tam čekám na kamarádky. Poté spolu jdeme do školy a někdy si i něco koupíme. Školu máme povětšinou pět hodin a někdy i nějaké ty kroužky že jo?! Po škole dojdu domů a skoro vždy jdeme s Terkou jezdit někam ven na Waveboardi. Zastavíme se třeba na hřišti (dětském) a tam natáčíme videa a nebo si koupíme brambůrky a tam to jíme :-D Na Waveboardu většinou jezdíme někam k fotbalovému hřišti. Domu se vracím nějak tak kolem sedmé. Poté si připravím do školy, umyju se atd. a jdu spát tak nějak kolem 9-10 hodiny. Ráno vstávám v 6.

Víkendový den: O víkendu vstávám tak kolem osmé. V klidu se nasnídám a převleču se. ěkdy je mamka v práci, ale taťka je doma. O víkendu jezdím na koně takže většinou v sobotu si jdu zajezdit. Ve stejném městě jak bydlíme máme i chatu. V létě tam spíme a jinak zbytek roku tam jen chodíme. Skoro každý víkend přijede teta se strejdou a bratranec s tetou takže tam máme docela veselo. S bratrancem chodím ven a s tetou vyrábím. Taky samozřejmě chodím ven s Terkou atd. jezdit na Waveboardu, protože já se dlouho bez Waveboardu neobejdu (jsem zvědavá jak to budu dělat na táboře :-D). Taky jdu třeba k Terce nebo ona ke mně a jdeme si třeba něco koupit na fotbalové hřiště. Také hrajeme u Terky The sims 4 :-). Po večerech na chatě všichni opěkáme buřty a já s bratrancem skáčeme na trampolíně a nebo prostě něco děláme poblíž. Také občas s bratrancem spíme u babičky. Víkendy jsou nej a ještě více nej jsou prázdniny :-D

Tohle už bylo asi všechno a já se s váma loučím....

ANDYY