Nový Waveboard

29. dubna 2015 v 19:07 |  Mé zájmy
Mám nový Waveboard a proto jsem se rozhodla, že o něm něco napíšu. Kdo neví co je to Waveboard tak je to prostě něco jako Skateboard, ale má to jen dvě kolečka a jiný tvar. Vymysleli jsme to s kámoškou asi dohromady to už si nepamatuju. Přemýšleli jsme také o Longbaordu nebo Pennyboardu, ale Waveboard zvítězil :-). Aby jsme to nemuseli platit ze svých peněz tak jsme se s rodiči domluvili, že to budeme mít k narozeninám i když je máme až dýl.


Já s mamkou jsme je objednali přes internet a aby byla pošta, dokoupili jsme ještě modelínu pro bráchu. Janči Waveboard je modro-bílo-černý a můj růžovo-žluto-šedo-černý :-D. Objednali jsme je v pátek a přišly nám v úterý takže asi tak do čtyř dnů. V úterý nám to teda přišlo, ale já musela ještě předtím na flétnu což mě docela naštvalo. Zezačátku jsme se museli přidržovat, protože to potřebuje stabilitu. Asi tak za dvě hodiny jsem se to jakžtakž naučila.


Problém byl ale ten, že jsem v úterý večer spadla a narazila jsem si záda a odřela ruku (hodně). Já jsem to, ale nevzdala a zkoušela dál. Teď už to je přes týden co ho mám a za ten týden jsem se naučila zatáčet, otáčet, jezdit po dlažebních kostkách, otočit se s výskokem atd. :-).

Rozhodně Waveboard všem doporučuji, protože je to na něm velká zábava. Sice jsem tak částečně ještě nepřišla na to jak se brzdí, (což je ta nejdůležitější věc :-D) ale já na to přijdu :-D :-D. Ještě nevím, ale možná na můj Waveboard udělám nějakou recenzi aby jste se dozvěděli co je to zač a třeba si to potom i koupíte :-). Jestli právě ty chceš abych udělala recenzi na Waveboard tak to napiš do komentu :-D.

Jen bych ještě chtěla jednu věc a to tu, že hledám někoho, kdo by mi udělal nový desing na můj blog. Chce to větší rozlišení a hlavně také změnu tak kdo by...... ať napíše buď do komentu, ale spíše na email: andysediva1@seznam.cz :-).

Tak to je ode mě pro dnešek všechno........tak já se s váma loučím....

ANDYY
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama