Názorovka- Dopravní prostředky

29. dubna 2015 v 20:02 |  Názorovky
Konečně je tu nová názorovka. Teď vůbec nemám nápady ani čas psát názorovky každý týden a tak to měním na jednu názorovku měsíčně. Možná jich napíšu více, ale jedna je jistá. Já už to ale nebudu zdržovat a můžeme jít na to :-).

Jakým dopravním prostředkem nejraději jezdíš (např. Auto, autobus, Skateboard, kolo atd.)?? Proč jím/na něm nejraději jezdíš?? Jak často s ním cestuješ??

MÍŠA: Úplně nejraději jezdím autem, protože je to hodně pohodlné, Jezdím jím tak nějak podle potřeby :-).

JANČA: Nejraději jezdím na Waveboardu. Baví mě to. Na Waveboardu jezdím každý den akorát když je zima, jízdu vynechám. (to je ta která si se mnou Waveboard koupila :-D.)

NIKČA: Nejraději jezdím autem. Jezdím nejradši proto, že v něm nic nedělám, jen sedím. Cestuji v něm často, protože pořád někam jezdíme :-).

JÁ: Já to mám různé. Jako dopravní prostředek, že se v něm sedí tak to je asi auto a vlak. Prostředek který ovládám tělem je asi Waveboard, ale když jsem Waveboard ještě neměla bylo to kolo. Jezdím jím, protože mě to prostě baví. Na Waveboardu jezdím hodně často, ponejvíce s Jačou. Autem jezdím při každé příležitosti, ale vlakem moc příležitostí není a proto je můj oblíbený :-)

Doufám, že se vám názorovka líbila a já se s váma loučím.....

ANDYY
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Klára Klára | 16. května 2015 v 11:47 | Reagovat

NO nevím jestli Nikola nikam jezdí :_(

2 andyy5 andyy5 | Web | 17. května 2015 v 20:52 | Reagovat

[1]: ?? Jak to myslíš??

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama