Today Story/ výlet do Telče

22. března 2015 v 18:08 |  Today Story
Dne 21. 3. 2015 jsem se vydala s kamarádkami do Telče. Jela jsem tam s Jančou Zachovou a Terkou Vaculovou. Měli jsme tam jet na nákupy a na pizzu. Asi tak ve čtvrt na jedenáct jsme s taťkou vyjeli. Nejdříve jsme vyzvedli Janču a pak Terku. Přijeli jsme tam tak nějak ve třičtvrtě na jedenáct. Procházeli jsme různé obchody s oblečením. Hned ve třetím obchodě jsem si koupila tričko. Koupili jsme si s Jančou stejný akorát, že Janča měla modré se zeleným nápisem a já oranžové s modrým nápisem.

Na normální fotce nejsou tolik vidět krásné
vzorky takže jsem to vyfotila zvlášť.

Poté jsme prošli ještě pár obchodů a šli jsme na pizzu. Mysleli jsme si, že to sníme tak jsme si každá koupila jednu "velkou" pizzu. Janča hawai, Terka žampionovou a já šunkovou. K tomu jsme si koupili kofolu. Když nám zbývali asi tak dva kousky, už jsme fakt nemohli. Terka to zvláštním způsobem nastrkala do krabičky. Hodně jsme se nasmáli, protože jí to asi 2x vypadlo :-D.


Když jsme šli ven z pizzerie tak já si prostě jdu a kopnu do kytky. Holky se pak po cestě smáli jak blbý. Já vůbec nevěděla, že jsem do něčeho kopla :-D. Po pizze jsme prošli ještě pár obchodů. V jednom jsem si koupila sluneční brýle. Já jsem si je koupila s Americkou vlajkou, Terka křiklavě zelený a Janča takový černý s křiklavou zelenou.


Pak jsme šli do hotelu Antoň, kde se pořádala akce "Zdravá rodina" a byla tam Janči mamka. Prošli jsme si úkoly které na akci byli a ještě jsme chvíli běhali venku. Na té akci jsme potkali další kamarádku Nikču. Chtěli jsme jít na zámek, ale ten byl zavřený. Vzali jsme Nikču s sebou a přemluvili jí aby si koupila taky brýle. Nikča si vybrala s Britskou vlajkou. Chvíli jsme ještě běhali venku a šli jsme zpátky na tu akci. Vše už se tam uklízelo a my jsme pomáhali. Janča odvazovala balónky a já jsem je držela takže jsem byla celá "zabořená" do balónků. Nazpátek jsme jeli s naší pani učitelkou z první třídy. Jela i naše paní vychovatelka ze družiny a Janči mamka. V autě jsme se hodně mačkali s timi balónky. Když jsme dojeli, úplně nám od tich balónků stály vlasy :-D.

Janča šla chvíli k nám na chatu. Ukázala jsem všem co tam byli (teta, babička, bratranec, mamka, taťka a brácha) co jsem si koupila. S Jančou a bratrancem jsme pak ještě šli na hřiště. Bylo to fakt super. Ráda bych si to ještě zopakovala :-). Hodně jsme se nasmáli (my se smějeme kvůli každé blbosti :-D)

No tak to je asi všechno a já se s váma loučím.....

ANDYY
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama