Svět z plastu- hrozivá představa......

2. března 2015 v 19:06 |  Téma týdne
Umíte si to představit? Já tedy ne. Má to své výhody, ale i nevýhody a já vám teď napíšu svůj názor :-D.

VÝHODA:
Kdo by nechtěl výstavní skříň z plastu? Pěkně by to vše bylo vidět a jestli v té skříni jsou třeba nějaké svíčky, je třeba se s nimy pochlubit. Nebo např. něco nepohodlného tvrdého byste mohli změnit v něco plastového :-D měkkého, pohodlného.

NEVÝHODA:
Třeba taková skříňka plná bordelu a prachu, by radši průhledná být neměla a nebo dům s plastu není také nejlepší nápad, protože plast není tolik pevný, aby zabránil třaba dešti nebo kroupám.

Dalo by se toho vypsat mnoho, ale já vypsala to na co jsem si vzpoměla jako první :-D.

Vlastně takový svět z plastu by mohl být dobrý, ale všechno by byo průhledné a mě by asi nebylo příjemné, kdyby mi někdo čuměl do pokoje. Nehledě na to, že by nás asi taková plastová postel neunesla. Teď si asi říkáte, jaký já vůbec chci svět mít? Odpovím jedním slovem a to VŠEHOCHUŤ. Např. látka je také pěkně měkký a pohodlný materiál a určitě se všem hodí, ale všechno by z látky nemohlo být. Ani z toho nejcenějšího a nejpohodlnějšího materiálu by celý svět nemohl být, protože to prostě nejde a všechno by pak nefungovalo správně.

Hodně dětí má sen (i já jsem měla) a to ten, že chtějí aby byl svět celý z mráčků......jó fajn bylo by to krásné, ale když vyhlédnete z okna a představíte si to tam všechno z mraků, také je to divná představa a proto si važte toha jaký svět je. Jediný, co svět může zkrášlit je to, že se všude nebudou povalovat odpadky a vše možné. Neházejte všude odpadky a radši se aspon trošku chovejte jako lidi a ne jako prasata. Představte si, že by se najednou svět změnil v mráčky, ale ty mráčky by byly z odpadků. To se může stát (nemyslím úplně doslova) a to jen kvůli lidím kteří odhodí odpadek všude možně.

Doufám, že se vám tento článek líbil a, že jste se trošku zamysleli nad svým tříděním odpadu...tak u dalšího článku....

ANDYY
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dendy Dendy | Web | 5. března 2015 v 18:17 | Reagovat

Ja radsi dreven skrine nez plastove. Nehodilo by se to do interieru, ale velmi zajimava uvaha.

2 Any Any | Web | 8. března 2015 v 9:42 | Reagovat

Zajímavá úvaha, ale nevím, jestli je každý plast průhledný. To je jen můj názor. Rozhodně by svět nemohl být jen jednotvárný, to by pak ani nebyl svět.

3 Hejdy Hejdy | E-mail | 11. března 2015 v 22:48 | Reagovat

Ahojky Andy, já dávám přednost přírodním materiálům, ale plast je všude kolem nás, máme doma všichni něco plastového. Samozřejmě je více druhů plastů slabé/silné, průhledné/barevné.
Máš pravdu, že se všude povalují odpadky - Třídíte odpad? Já se snažím ....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama