Sbírání

14. března 2015 v 12:34 |  Mé zájmy
Sbírání je pro mě velký koníček už od osmi let. Tehdy jsem začala sbírat pohledy. V každém městě kde jsme byli, jsem koupila nějaký ten pohled. Dokonce i u nás v papírnictví jsem chodila kupovat pohledy se zvířaty. Pak jsem ještě od mamky nějaké vyfasovala. Mám jich tak nějak kolem stovky a něco. Pohledy sbírám doteď, ale není už to jako dřív...


Poté jsem začala sbírat turistické vizitky. Teta mi na ně koupila turistický deník a od té doby do něj do něj lepím vizitky , razítka a píšu krátké popisy. Taťku strašně baví si to číst :-D. Toto sbírání u mě nezaniklo ani trošku, na každém výletě nebo kdekoliv jinde zakoupím vizitku. Třeba z dovolené z Pohádkové vesničky jsem si přivezla 2 turistické vizitky. Jednu z vesničky a druhou ze Svratky. Toto sbírání mě velmi baví a je to první věc, kterou sbírám naplno až do dnes.

Když mi bylo asi tak 9 let, začala jsem sbírat Monster High. Měla jsem předplacené časopisy a hodně jsem si lepila jejich plakáty na zdi. Poslední předplacený časopis mi přijde tento březen a pak už mi nebudou chodit. Mohla jsem si je předplatit znovu, ale Monster High už mě pomalu přestávají zajímat :-D.


Asi teprve před měsícem jsem začala sbírat Mimoně. Jsem do nich s kámoškou úplně ujetá. Sbíráme jejich obrázky, plakáty, díváme se na jejich filmy. Já mám kryt na mobil s Mimoněm a kámoška tričko s Mimoněm. Kluci z naší třídy Mimoňovi říkají "obrněný citrónek" :-D. V květnu pojedeme s kámoškou nejspíš do Jihlavy do Citiparku takže budeme nakupovat hlavně Mimoně :-). Teď napíšu takový malý rozvrh mých věcí které jsem sbíral, sbírám a jak dlouho je sbírám.


Pohledy až doteď od osmi let (3 roky)
Turistické vizitky až doteď od devíti let (2 roky)
Monster High už nesbírám od devíti let (1,5 roku)
Mimoni začala jsem nedávno (sbírám) od jedenásti (1 měsíc)

Sbírání mě baví a určitě budu dál pokračovat.No a co sbíráte vy? Budu ráda za každý komentář :-).

Tak tohle je asi všechno.....já se s váma loučím.

ANDYY
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Zita Zita | Web | 14. března 2015 v 12:48 | Reagovat

Já taky sbírám pohledy, v mládí jsem sbírala ubrousky a obaly od žvýkaček a čokolád.

Sbírala jsem i telefonní karty, to mě bavilo

2 World by Jane World by Jane | Web | 15. března 2015 v 16:35 | Reagovat

Taky od mala pořád něco sbírám :) V dětství to byly hlavně nálepky :D teď si kupuju suvenýry a pohledy z dovolených

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama