HUDBA- pro mě nepostradatelná věc

16. února 2015 v 14:05 |  Mé zájmy
Pro někoho z vás zřejmě také. S hudbou jsem začala od svého narození. Myslím si, že všichni ostatní totéž. Kdo nezná maminčiny ukolébavky nebo dědovi dechovky? Já si na to pamatuju moc dobře. Přibližně tak asi ve dvou rocích mi mamka začala pouštět Dádu, včelí medvídky atd. Tyto písničky jsem poslouchala velmi ráda a pokoušela jsem se i tancovat. To pak sousedi ťukali na strop, protože jsem strašně dupala. Mě to, ale vůbec nevadilo hlavně, že jsem poslouchala své oblíbené písničky.

V pěti letech už jsem uměla zapínat přehrávač na televizi sama, ale mamce to moc nevyhovovalo, protože jsem poslouchala skoro pořád. Po dlouhém rozvažování mi rodiče koupili do pokoje rádio. Začala jsem si dělat různé hudební nástroje jako třeba bubny z krabic apod. V té době jsem poslouchala hlavně Anušku. Možná neznáte, protože to moc známé není. Jedniné co vám k tomu mohu říct je to, že to bylo o zvířatech, víc už si nepamatuji :-D.

Vždy jsem začala jak pitomá mlátit do krabic (bubnů :-D) a zpívala jsem jak divá. Tedy on to vlastně zpěv nebyl, byly to jenom takové nepříjemné výkřiky. Myslela jsem si, že mě nikdo neslyší. Doteď nechápu jak jsem si to mohla myslet. Od devíti let jsem už konečně přešla na moderní hudbu jako je třeba Mandolína, Break free zeat atd. Už jsem také měla mobil takže jsem stahovala a pouštěla si do sluchátek písničky. Zkrátka, už jsem byla starší a žádná Dáda mě nezajímala. Až doteď poslouchám moderní hudbu.

U nás pořád běží na bedně Óčko. Moje nejoblíbenější zpěvačka je Ewa Farna. V dubnu pojedeme na koncert takže se moc těším. nejoblíbenější písnička mimo písniček od Ewy Farne je Break free zeat od Ariany Grande. Písničky poslouchám hodně často. Můj brácha nezačínal s Dádou ani Anuškou, ale hned s moderní hudbou z Óčka a to jen kvůli tomu, že to okoukal ode mě. Koukáme spolu na Óčko a na YouTube. Abych řekla pravdu, můj brácha zpívá otřesně, ale dá se to přežít :-D. Kvůli hudbě chodím od první třídy na flétny a na sbor. Ráda zpívám a POSLOUCHÁM HUDBU.............no a co vy??

Těším se na vás u dalšího článku.

ANDYY
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Any Any | Web | 16. února 2015 v 15:27 | Reagovat

Je vidět, že máš k hudbě hodně vřelý vztah. Já bych poslední dobou bez hudby nepřežila normální den. Snad se ti ve sboru a na flétně dobře povede a třebo to dotáhneš s hudbou i někam dál. :)

2 Vénie Vénie | Web | 19. února 2015 v 17:33 | Reagovat

Hudba je báječná, miluji ji. Krásné libozvučné tóny, dobře sladěných nástrojů...
Článek je pěkný, jen (já prostě budu prudit) no, pár pravopisných chyb. Promiň, ale jsem na to docela háklivá. Ale nevadí, někdo nemůže uhlídat všechna ta neposlušná písmenka :-D
Já osobně hraji na altovou flétnu. Též zbožňuji klavír ale neumím na něj hrát, škoda. A poslední dobou (hlavně díky jedné skupině) jsem si oblíbila i housle a violoncello.

3 MrMarkii MrMarkii | Web | 22. února 2015 v 18:43 | Reagovat

Taky jsem poslouchal Dádu. Dokonce jsem se na jednu její písničku učil abecedu. Bylo to tímto stylem snadné. Je vidět, že k hudbě máš velmi silný vztah, nicméně nemyslím si, že u vás běží hudba po celý den. I v noci? :D
Mé koncerty z kuchyňských nástrojů a krabic byly vyhlášené po celém paneláku. :D Lidé na nás ťukaly, řvaly, ale já jsem byl hvězda! :D Ach, kde jsou ty časy...

Momentálně poslouchám téměř všechno. Od starých oper po dubstep. Takový mix... Ale abych furt nemluvil o sobě, Ewa farná je dobrá, i když poslední dobou jsou její písničky... jiné. Nechci tím nikoho urazit, ale není to ono. To Miley Citrus je skvělá! Tedy až na to jak se chová. :(
:D

4 Hejdy Hejdy | E-mail | 11. března 2015 v 23:22 | Reagovat

Hudba - pro mě také nepostradatelná věc.
Občas poslouchám Óčko, mám ráda hudební klipy - takže YouTube, v práci poslouchám rádio a hodně stahuji písničky do telefonu. Dříve jsem poslouchala převážně rock, ale teď mám ráda vše, co má rytmus (dechovku ale skutečně néééééé).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama